In Translation

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
51,00 zł 55,00 zł Oszczędzasz 4,00 zł
Po raz pierwszy w historii Peter Hammill nagrał kolekcję coverów.Utwory pochodzą z różnych muzycznych światów: klasyczny, amerykański śpiewnik, włoski pop i tango. We wszystkich przypadkach, z wyjątkiem trzech utworów, Peter przetłumaczył również piosenki z włoskiego, francuskiego i niemieckiego.

Dwie piosenki mają teksty Oscara Hammersteina; muzykę do jednej z nich skomponował

Jerome Kern, a do drugiej Richard Rodgers. Leiber i Stoller napisali tekst piosenki “I Who Have Nothing" do oryginalnej włoskiej melodii.Początek albumu stanowią trzy włoskie piosenki, napisane (w oryginalnym wykonaniu) przez Fabrizio de Andre, Luigi Tenco i Piero Ciampi. Dwa utwory to tanga, które skomponował Astor Piazzolla. Na koniec dostajemy dwie klasyczne pieśni, które skomponowali Faure i Mahler.Nie znałem kilku z tych piosenek, zanim zacząłem pracę nad tym projektem - mówi Peter. Jedno odkrycie prowadziło do drugiego, tworząc coś w rodzaju papierowego szlaku. Historie powstania piosenek są interesujące, a niektórzy autorzy mieli spektakularnie dramatyczny okres. Moje podejście zawsze polegało na tworzeniu raczej kulturowych piosenek. Mam nadzieję, że odniosłem się do materiału, do pisarzy, oryginalnych wykonawców, z należytym i właściwym szacunkiem. I dodaje: Te nagrania powstały, oczywiście, w czasach Covida i lockdown’u. Ale także ze świadomością, że Brexit - w całym swoim horrorze - zbliżał się szybkimi krokami. Więc te, w większości europejskie piosenki, były moimi ostatnimi jako europejskiego piosenkarza, z wszystkimi prawami i przywilejami, które przynosił mi od tylu lat ten tytuł.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: In Translation
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1.The Folks Who Live on the Hill
2..Hotel Supramonte
3. Oblivion
4. Ciao Amore
5. This Nearly was Mine
6. After a Dream
7. Ballad for my Death
8. I who have nothing
9. Il Vino
10. Lost to the World