Opinie o Nas

Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 1

  • -11%

Dostępność:

29,13 zł 32,90 zł Oszczędzasz 3,77 zł

Technologia informacyjna i informatyka to dziedziny, których wykorzystanie i dostępność stale rosną, a tempo zachodzących w nich zmian jest nieporównywalne z rozwojem innych dyscyplin. Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem i urządzeniami peryferyjnymi oraz znajomość obsługi pakietów biurowych są obowiązkowe na rynku pracy. Wkrótce każdy z nas będzie musiał się również legitymować wiedzą z zakresu podstaw programowania, tworzenia grafiki czy zagadnień związanych z prawem w sieci.Informatyka w szkole ponadpodstawowej na poziomie podstawowym:
  • jest przedmiotem obowiązkowym prowadzonym we wszystkich klasach

  • nie jest przedmiotem maturalnym

  • stanowi poziom podstawowy dla przedmiotu informatyka na poziomie rozszerzonymDzięki pracy z książką Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 1 nauczysz się szybko i sprawnie rozwiązywać problemy z użyciem komputera. Poznasz przyjazny i łatwy do opanowania język Python, co będzie świetnym wprowadzeniem do programowania. Opanujesz wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych oraz prawa autorskiego — w efekcie będziesz bardziej świadomie i bezpiecznie korzystać z internetu. Dowiesz się, jak tworzyć atrakcyjne grafiki i prezentacje multimedialne, co z pewnością przyda Ci się przy przygotowywaniu referatów z historii, geografii i biologii. Znajomość zaawansowanych możliwości edytorów tekstu może okazać się zbawienna, gdy zechcesz napisać na przykład dłuższe wypracowanie i podczas przygotowań do matury z języka polskiego oraz potem — na studiach.W skład kompletnego pakietu edukacyjnego dla szkoły ponadpodstawowej wchodzą także podręczniki:
  • Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 2

  • Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 3

  • Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres rozszerzony. Część 1

  • Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres rozszerzony. Część 2Podręczniki z serii Informatyka Europejczyka ułatwią uczniom zdobywanie wiedzy i umiejętności podczas wykonywania ćwiczeń praktycznych, a nauczycielom przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób.


Więcej informacji
Data wydania 1 sie 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 1