Opinie o Nas

Informatyka Europejczyka. Program nauczania informatyki w szkołach ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony (Wydanie II)

Dostępność:

14,00 zł 15,00 zł Oszczędzasz 1,00 zł

Równania i wyzwaniaNauczanie na etapie ponadgimnazjalnym wiąże się nie tylko z przekazywaniem i utrwalaniem wiedzy, ale także, a może przede wszystkim, z pomocą w wyborze kierunku studiów odpowiedniego dla każdego z wychowanków. Program z serii Informatyka Europejczyka kładzie szczególny nacisk na podejście algorytmiczne przy rozwiązywaniu problemów związanych z wykorzystaniem komputera. Na tym poziomie każdy z uczniów powinien już umieć wyszukiwać, gromadzić i przetwarzać informacje oraz komunikować się za pomocą nowoczesnych technologii. Właśnie to pokolenie odpowiedzialne będzie za współtworzenie zasobów sieci internetowej, dlatego nie możecie Państwo pominąć tematów odnoszących się do oceny zagrożeń i ograniczeń związanych z rozwojem wirtualnego świata.Program Informatyka Europejczyka wraz z poradnikiem metodycznym, podręcznikami i płytami CD pomoże Państwu zorganizować zajęcia w taki sposób, by każdy uczestniczący w nich uczeń zdobył wiedzę pozwalającą z sukcesem ukończyć naukę informatyki w szkole ponadgimnazjalnej oraz sprostać wymogom egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym.Z programem nauczania Informatyka Europejczyka Państwa lekcje:  • będą świetnie zorganizowane i ciekawe,

  • zaktywizują uczniów dzięki atrakcyjnym metodom przekazywania wiedzy,

  • utrzymają wysoki poziom merytoryczny,

  • doskonale przygotują młodzież do egzaminu maturalnego i każdych studiów wyższych.


Komplet materiałów z serii Informatyka Europejczyka pozwala uczniom zdobywać wiedzę poprzez praktykę, a nauczycielom ułatwia przekazywanie nowych treści w interesujący i niebanalny sposób. Helion, największe wydawnictwo informatyczne w Polsce, teraz pomaga zgłębić tajemnice świata komputerów także pokoleniu przyszłych specjalistów.Wciśnij Enter i do dzieła!


Więcej informacji
Data wydania 8 mar 2013
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Informatyka Europejczyka. Program nauczania informatyki w szkołach ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony (Wydanie II)