Inside Problems

  • -18%
  • nowość
 

Dostępność:

Wysyłamy w 3 dni

Wysyłamy w 3 dni – to znaczy, że takiego towaru nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 3 dni robocze. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,00 zł 59,99 zł Oszczędzasz 10,99 zł
Na tym świecie istnieją dwa rodzaje problemów: problemy zewnętrzne i problemy wewnętrzne. Tytułując swój najnowszy album "Inside Problems", amerykański wokalista Andrew Bird przyznaje, że jego utwory są wynikiem refleksji kłębiących się w głowie. Te piosenki są wynikiem obsesyjnych myśli pojawiających się w środku nocy, porządkowania ich i projekcji na zewnątrz. "Inside Problems" to uświadomienie sobie, że wnętrze nie stanowi bariery.

W ciągu swojej 25-letniej kariery wokalista Andrew Bird zawsze miał ambicjonalną wizję tego czym może być jego muzyka. Na albumach takich jak "Break It Yourself" z 2012 roku, który trafił do pierwszej dziesiątki "Billboard", artysta porusza temat życiowych wyborów i i wpływu na nasze życie. Na "My Finest Work Yet" z 2020 roku, nominowanym również do nagrody GRAMMY, Bird porusza z kolei tematy polityczne w podobnym tonie. W głównym utworze albumu "Inside Problem" "Atomized", padają słowa: "Oto co im powiem: O co wam chodzi?! Czy każdy z nas jest wyspą, czy raczej Finlandią?”. Jest to zdanie, które krąży po jego głowie, odkąd zaczął pisać muzykę. "Nie jestem w stanie powiedzieć, ile razy pisałem coś w stylu: Czy każdy z nas jest wyspą, czy bardziej przypominamy Finlandię? Przez te wszystkie lata próbowałem powiedzieć to samo na piętnaście różnych sposobów" - mówi z uśmiechem. To świadectwo dojrzałości Birda i jego osiągnięć jako artysty.

"Inside Problems" opowiada o wyborach jakie daje nam życie i o refleksji nad nimi. Bird chciał nagrać płytę na żywo, aby mieć możliwość bliskiej interakcji ze innymi muzykami. W jego muzyce zawsze istotny był proces powstawania, ponieważ kiedy utwory zostają już wydane, jego decyzje są ostateczne. Spontaniczność i rozwaga nie są więc przeciwieństwami. "Jeśli chodzi o mój etos i to, co lubię słyszeć w innych nagraniach i co mnie fascynuje, to podjęte ryzyko. To bardzo ważne, aby stworzyć album, który będzie mnie ekscytował podczas słuchania." Ta pilna potrzeba znajduje odzwierciedlenie w utworze "Fixed Positions", w którym śpiewa: "Jeśli pozostaniesz tu wystarczająco długo, nie zmienisz się/ A gdy sam siebie zniszczysz, czy nie zostanie tak na zawsze?". Album traktuje o radykalnej walce z marazmem, o tym, by nie ustawać w pogoni za tym, co w życiu dobre. Na "Inside Problems" Bird uchwycił moment, w którym ta świadomość pobudza nas do działania.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Inside Problems
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Underlands
2. Lone Didion
3. Fixed Positions
4. Inside Problems
5. The Night Before Your Birthday
6. Make A Picture
7. Atomized
8. Faithless Ghost
9. Eight
10. Stop n’ Shop
11. Never Fall Apart