Opinie o Nas

Ja chyba zwariuję! Cykl Miłość i inne szaleństwa, Tom 1

  • -39%

Dostępność:

9,06 zł 14,90 zł Oszczędzasz 5,84 zł
Miłość można znaleźć wszędzie, nawet… w szpitalu psychiatrycznym!


Nina ma dwójkę dzieci i byłego męża. Tak jak żywioł powietrza, jest silna i niezależna, jednak nie ze wszystkim zawsze daje sobie sama radę. Zresztą kto by dawał, gdy w pracy atakuje cię szalony pacjent, twój były jest wiecznym nastolatkiem, mamusia znajduje ci nowego męża na portalu randkowym, a ty w dodatku potrącasz autem nauczycielkę swojego dziecka?


Na szczęście Nina może liczyć na wsparcie rodziny oraz przystojnego kolegi z pracy, psychiatry Jacka. Na nieszczęście obydwoje mają ten sam problem – nadopiekuńcze rodzicielki.


Podczas gdy mama Niny cieszy się, że córka wreszcie się zakochała, mama Jacka nie jest zachwycona faktem, że syn z kimś się umawia. Tylko jak tu sabotować związek swojej dorosłej pociechy?


„Ja chyba zwariuję!” to romantyczna i zarazem pełna zwrotów akcji opowieść o codzienności, która daje nam nadzieję na wszystko, co najlepsze.


Poleca Beata Majewska, autorka m.in. cyklu „Konkurs na żonę”: Jak odnaleźć wielką miłość, gdy wokół istne wariactwo? Czy to się może udać? Ja już wiem, a Wy?

Więcej informacji
Data wydania 2 kwi 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ja chyba zwariuję! Cykl Miłość i inne szaleństwa, Tom 1