Jak być uczonym

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
25,00 zł Oszczędzasz 4,90 zł

Każda działalność człowieka sprawia, że staje się lepszy lub gorszy. Pozostawanie przez jakiś czas w tym samym miejscu jest w gruncie rzeczy cofaniem się. Choćby z tego powodu, że czas upływa, a niewykorzystany czas oznacza bezpowrotnie utraconą wartość. Zdobywanie lub tworzenie wiedzy jest szczególnie wrażliwe na potencjalny przyrost wartości. Nie tylko dlatego, że wiedzy nigdy nie gromadzi się wyłącznie dla siebie, ale także dlatego, że wiedza oświeca tego, kto ją nabywa. Jeśli ignorancja jest ciemnością umysłu, to wiedza jest tego światłem, a studiowanie i uprawianie nauki, choć wymaga nakładu sił i przezwyciężenia wielu słabości, są zanurzeniem się w świetle.

Michał Keller

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Jak być uczonym
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.