Jak patrzeć na Polskę, Niemcy i świat? (Księga jubileuszowa profesora Eugeniusza Cezarego Króla)

  • Tylko u nas
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
71,92 zł Oszczędzasz 17,98 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 67,50 zł.

„Jak patrzeć na Polskę, Niemcy i świat?„

Księga Jak patrzeć na Polskę, Niemcy i świat? przygotowana została z okazji przypadającego na rok 2017 jubileuszu siedemdziesiątych urodzin Profesora Eugeniusza Cezarego Króla. Prezentuje sylwetkę oraz osiągnięcia naukowo-badawcze i dydaktyczne Jubilata: historyka i politologa, naukowca i nauczyciela akademickiego, wieloletniego pracownika Zakładu Studiów nad Niemcami Instytutu Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk, dyrektora tego Instytutu w latach 2012-2016, dyrektora Stacji Naukowej Polskiej Akademii Nauk w Berlinie (2002-2006) oraz kierownika Katedry Politologii Collegium Civitas (2006-2013), autora wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych, tłumacza niemieckiej literatury historycznej oraz osoby zaangażowanej w życie społeczne i kulturalne Warszawy.

Zaproszenie do przygotowania tekstów składających się na tę publikację, będącą formą uczczenia Jubilata, przyjęli autorzy z kraju i zagranicy, związani z Nim problematyką badań, a często także wieloletnią znajomością. Strukturę księgi utworzyły problemy badawcze, które interesowały Profesora Eugeniusza Cezarego Króla podczas jego długoletniej pracy naukowej: stosunki polsko-niemieckie w XX wieku, najnowsza historia Niemiec, propaganda i indoktrynacja, systemy totalitarne, film jako źródło do badania dziejów najnowszych, związki między kulturą i polityką.

Ze wstępu

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Jak patrzeć na Polskę, Niemcy i świat? (Księga jubileuszowa profesora Eugeniusza Cezarego Króla)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.