Jak widzę świat… Królik już się nie złości. Disney Kubuś i Przyjaciele

  • Zapowiedź
 

Dostępny od:

2023-02-17

2023-02-17 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią lub jest planowany jego dodruk i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery / dodruku. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedzi / dodruki, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
11,89 zł Oszczędzasz 5,10 zł
Królik jest pracowity, sumienny i zapobiegliwy, więc gdy coś mu się nie udaje bądź go zaskakuje, łatwo wpada w złość. Jak sobie z tym poradzić?
Ten poranek zaczął się dla Królika nie najlepiej. Teraz krzyczy, rzuca rzeczami, fuka coraz bardziej naburmuszony, coraz bardziej wściekły… Uporanie się z tymi emocjami to nie lada sztuka. Na szczęście ma przyjaciół, którzy pomagają mu zobaczyć, gdzie jest źródło złości, a tym samym poradzić sobie z poczuciem winy – i o tym właśnie jest ta opowieść.
Książeczka poprzedzona jest krótkim wstępem psycholog Magdaleny Dej, która podpowiada, jak wspierać najmłodszych w trudnym procesie radzenia sobie z emocjami.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Jak widzę świat… Królik już się nie złości. Disney Kubuś i Przyjaciele
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.