Jaś Fasola: Wakacje Jasia Fasoli / Nadciąga totalny kataklizm

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)10 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)12 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
27,00 zł 29,99 zł Oszczędzasz 2,99 zł

Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm

Wszyscy kochają Jasia Fasolę. Może tylko z wyjątkiem kierownictwa londyńskiej National Gallery, gdzie Fasola pracuje jako woźny i cieszy się zasłużenie złą opinią: gdziekolwiek się pojawi katastrofa wisi w powietrzu. Niestety, ma poparcie prezesa i nikt nie odważy się go zwolnić. Jak pozbyć się Fasoli choćby na chwilę? Szansa pojawia się nagle. Oto pewien amerykański milioner zakupił niezwykle cenny obraz i zamierza go odsłonić w swojej galerii. Z tej okazji powinien zabrać głos przedstawiciel szaconej National Gallery. Czemu więc nie Fasola? Drżyj Ameryko! Nadciąga totalny kataklizm.Jaś Fasola: Wakacje Jasia Fasoli

Jaś Fasola zmierza na słoneczne południe Francji, by zażyć zasłużonego wypoczynku. Jednakże jego podróż z Londynu na Riwierę, już na starcie, zamienia się w nieustanne pasmo pomyłek i katastrof! Gdziekolwiek pojawi się Jaś Fasola, tam dojdzie do zdarzeń przerażająco śmiesznych. A punktem kulminacyjnym tego chaosu będzie niezapowiedziany pokaz jego pamiętnika wideo na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Jaś Fasola: Wakacje Jasia Fasoli / Nadciąga totalny kataklizm
Twoja ocena
Ocena ogólna