Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 4

  • Bestseller
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
15,57 zł Oszczędzasz 9,43 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 15,08 zł.

Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu - klasa 4 to książka przeznaczona dla czwartoklasistów, a więc uczniów, którzy po raz pierwszy spotykają się z dorosłą szkołą, z innym już systemem nauczania niż w klasach 1-3. Publikacja wchodzi w skład pomocy do nauki języka angielskiego w serii Karty pracy w szkole i w domu i będzie bardzo pomocna zarówno dla dzieci, które stykają się z tą serią po raz pierwszy, jak i tych, które doskonale już ją znają.

Zakres materiału w książce odpowiada wymaganiom podstawy programowej dla klasy 4, a zadania są tak rozłożone, że przerobienie tylko jednej karty dziennie gwarantuje opanowanie go w całości. Przydatna jest perforacja pozwalająca łatwo wyrywać karty, można też kserować je bez utraty jakości.

Ćwiczenia utrwalają poznane wcześniej słownictwo i wprowadzają nowe, pozwalają też opanować zagadnienia gramatyczne, które poznaje czwartoklasista. Po każdej partii materiału znajduje się sprawdzian pozwalający skontrolować swoje umiejętności, a niektóre z zadań ściśle odwzorowują typy zadań egzaminacyjnych - dzięki temu uczeń może już teraz powoli się z nimi zaznajamiać. Słowniczek pozwoli też sprawdzić znaczenie słówek.

Książka jest kolorowa, zachęcająca dla oka, a przy tym przejrzysta i czytelna. Ćwiczenia są różnorodne, ciekawe i inspirujące, dzięki czemu uczeń nie znudzi się pracą i chętnie będzie sięgał po kolejne karty.

Polecamy całą serię Kart pracy w szkole i w domu - zarówno do nauczania zintegrowanego, jak i do nauki języka angielskiego, języka polskiego i matematyki.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 4
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.