Opinie o Nas

Język polski. Kształcenie językowe. Swoimi słowami. Gimnazjum klasa 3. Ćwiczenie. Część 2 (2011) NOWA ERA

Dostępność:

13,00 zł 14,00 zł Oszczędzasz 1,00 zł
Numer dopuszczenia MEN: 79/8/2011
W skład drugiej części podręcznika do kształcenia językowego z ćwiczeniami dla klasy trzeciej wchodzą rozdziały powtórkowe oraz test gimnazjalisty. Większość materiału służy przypomnieniu i utrwaleniu wiedzy oraz umiejętności z poprzednich klas. Ostatni rozdział, który jest zbudowany podobnie do sprawdzianu po szkole gimnazjalnej, ma przygotować uczniów do rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Podręczniki z serii „Swoimi słowami” umożliwiają efektywne kształcenie praktycznych umiejętności językowych. Każdy z rozdziałów zawiera niezbędną wiedzę teoretyczną, a także liczne ćwiczenia o różnym stopniu trudności, co pozwala na indywidualizację nauczania. Urozmaicone zadania odwołują się do codziennych doświadczeń gimnazjalistów. Ćwiczenia są ukierunkowane na praktyczne wykorzystanie wiedzy oraz służą kształceniu poprawności językowej i doskonaleniu umiejętności tworzenia wypowiedzi pisemnych i ustnych. Uczeń nie tylko poznaje zasady rządzące językiem, lecz także uczy się wykorzystywać je w codziennej komunikacji.

Więcej informacji
Data wydania 14 mar 2011
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Język polski. Kształcenie językowe. Swoimi słowami. Gimnazjum klasa 3. Ćwiczenie. Część 2 (2011) NOWA ERA