Język polski. Teraz polski. Szkoła podstawowa klasa 6. Podręcznik (2014) NOWA ERA

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
26,00 zł 28,00 zł Oszczędzasz 2,00 zł
Nr ewidencyjny MEN: 538/3/2014'Teraz polski!' to nowatorska pozycja na rynku edukacyjnym, napisana specjalnie pod nową podstawę programową – wszystkie niezbędne treści przedmiotowe znajdują się tu w jednej książce. Fragmenty współczesnych powieści i artykułów oraz utwory poetyckie obudowano urozmaiconymi ćwiczeniami interpretacyjnymi, pozwalającymi prowadzić lekcje w sposób ciekawy i niebanalny. Zagadnienia językowe zostały omówione na wyróżnionych kolorami stronach, pod hasłami 'Nauka o języku bez tajemnic', 'Ortografia dla każdego' oraz 'Interpunkcja'. Zamieszczone tam ćwiczenia odnoszą się do konkretnych sytuacji bliskich uczniom, dzięki czemu kształcą umiejętność posługiwania się językiem na co dzień. W podręczniku znajduje się także 'Szkoła pisania' z ćwiczeniami redakcyjnymi dotyczącymi tworzenia określonych wypowiedzi pisemnych.
Do podręcznika dołączono podwójny dodatek: 'Sprawdź się!' z testami do poszczególnych rozdziałów oraz 'O świętach' z wyborem ciekawych tekstów okolicznościowych wraz z ćwiczeniami w formie krzyżówek, rozsypanek wyrazowych, odpowiednich do realizacji na tych 'luźniejszych', świątecznych lekcjach.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Język polski. Teraz polski. Szkoła podstawowa klasa 6. Podręcznik (2014) NOWA ERA
Twoja ocena
Ocena ogólna