Joaquin Joe Claussell Meets Manuel...

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
73,00 zł 78,50 zł Oszczędzasz 5,50 zł
Manuel Göttsching jest przede wszystkim znany za sprawą swojego życiowego dzieła, płyty ‘E2-E4’, z której dźwięki były samplowane wielokrotnie.

Począwszy od Sueno Latino, przez Derricka Maya, Joe'a Claussella i bootlegowych nagrań Carla Craiga, który udowodnił jak wyjątkowym jest dzieło Manuela. Wydany w 2006 roku album ‘Joaquin Joe Claussell meets Manuel Göttsching’, jest pierwszą próbą pokazania tych nielegalnych miksów szerszej publiczności. Zawiera po raz pierwszy oficjalnie wydane dwa miksy klasyków Göttschinga z lat siedemdziesiątych, starannie przebudowane przez Joe'a Claussella (trwający 21.12 minuty ‘Deeper Distance’ oraz 10.17 minut ‘Ain´t No Time For Tears’). Ostatnie słowo jednak należy do samego Manuela, za sprawą finałowego ‘Shuttlecock’, osiemnastominutowej wyprawy, w której Göttsching improwizuje na tle pejzażu utkanego z zatopionych w pogłosach dźwięków dzwonów, pozwalając rozmyć się gitarze w utworze, który dzięki rozrastającym się melodiom i harmoniom, staje się coraz głębszy i mroczniejszy. Ta płyta jest dowodem idealnej współpracy pomiędzy dwoma wyjątkowymi artystami.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Joaquin Joe Claussell Meets Manuel...
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Manuel Göttsching - Deep(er) Distance (Joaquin's Dream Version)
2. Ashra - Ain't No Time For Tears (Sacred Rhythm Version)
3. Manuel Göttsching - Shuttlecock