Opinie o Nas

Jose Van Dam - Autograph

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
94,00 zł 109,99 zł Oszczędzasz 15,99 zł
„Autograph” to kolekcja wielopłytowych boxów Warner Classics/Erato. Czerpiąc z katalogów dawnego EMI, Erato i Teldec, każdy box skupia naszą uwagę wokół wybranego artysty, przedstawiając biograficzną panoramę jego kariery poprzez serię tematycznie skompilowanych płyt oraz fascynującą dokumentację. Każda kolekcja jest opracowana we współpracy z przedstawianym artystą i zawiera nagrany specjalnie dla tego wydania wywiad, w którym poruszane są tematy związane z życiem i pracą danego artysty. Zilustrowane fragmentami muzycznymi wywiady, prowadzone są przez uznanego publicystę i dziennikarza – Jona Tolansky’ego. Pierwszymi artystami, których sylwetki przedstawione zostaną w serii „Autograph” są wiodący wokaliści minionych dekad: sopranistka Angela Gheorghiu, baryton Thomas Hampson oraz bas baryton Jose van Dam. Wszyscy oni obchodzą ważne rocznice w 2015 roku.

Jose van Dam Jako jeden z największych wokalistów swoich czasów, oraz artysta uwielbiany przez takich dyrygentów, jak choćby Herbert von Karajan i Georg Solti, Jose van Dam nagrywał dla wszystkich najważniejszych wytwórni płytowych, w tym dla należących do Warnera Erato i Teldec, ale dla samego artysty najważniejsza pozostawała EMI France. Box, wydany dla uczczenia 75. urodzin Jose van Dama, zawiera nie tylko nagrania, ale też wyjątkowe wywiady ze słynnym bas barytonem, prowadzone przez uznanego publicystę i dziennikarza Jona Tolansky’ego.

Na 10 płytach CD znalazły się nagrania oper, oratoriów i pieśni, obejmując dzieła kompozytorów od epoki baroku do XX w. Przygotowując biograficzną panoramę swojej kariery, Jose van Dam osobiście dokonał wyboru nagrań do tej kolekcji. Wokalne arcydzieła w jego wykonaniu przynoszą charakterystyczną wnikliwość i spójność interpretacji oraz szlachetne brzmienie głosu.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Jose Van Dam - Autograph
Twoja ocena
Ocena ogólna