Karma Tango

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 34,50 zł

Założona w Otwocku w 2002 roku formacja Oranżada to jeden z tych zespołów, który od samego początku swojej działalności funkcjonuje niejako poza czasem i obowiązującymi trendami. Styl formacji charakteryzuje bardzo ciepłe, organiczne brzmienie, świetne, nieoczywiste melodie i nienachalna przebojowość, a wszystko to skąpane w sosie o wyjątkowo odprężającym, letnim, psychodelicznym posmaku.
„Karma Tango”, czyli pierwszy od dekady premierowy materiał zespołu to nie tylko okazja do świętowania 20-lecia działalności, ale przede wszystkim dowód na to, że Robert Derlatka, Maciej Łabudzki, Michał Krysztofiak i Artur Rzempołuch nadal mają w sobie całe pokłady entuzjazmu i pomysłów.

Jak wyjaśnia zespół, „Karma Tango” to płyta o spowijającej nas tasiemcowej rzeczywistości, o niekończącym się tangu takich samych poranków i dni, poprzecinanych jedynie snami. O ciągle powstającej na nowo karmie dwóch tańczących ze sobą światów – tego, który bezpowrotnie odszedł i tego, który dopiero przed nami. O napięciach pomiędzy zanikającej duchowości i poczuciu utraty celu, a coraz to nowszymi technologiami oraz postępującym chaosem informacyjnym i przebodźcowaniem.

„Karma Tango” to album, który w pewien sposób na nowo definiuje ukuty lata temu przez Oranżadę termin „psychodelicje”. To krążek na którym nie brakuje oczywistych hitów, jednak muzyka otwockiej formacji nawet przez chwilę nie próbuje zabiegać o względy rockowego mainstreamu. Najważniejsza pozostaje muzyka, która od zawsze wypływa prosto z serca i czystej potrzeby tworzenia.

Skład:
Robert Derlatka - gitara basowa, pianino elektryczne, śpiew, teksty
Michał Krysztofiak - gitara elektryczna, śpiew, teksty
Maciej Łabudzki - pianino elektryczne, perkusja, flety, konga, gitara basowa
Artur Rzempołuch - perkusja

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Karma Tango
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.