Opinie o Nas

Dostępność:

39,50 zł 42,50 zł Oszczędzasz 3,00 zł
Ten album to nowe otwarcie na rynku wydawniczym – „Kino nocne” ukazał się bowiem nakładem Pihszou Rec. Po „Kwiatach zła” i trylogii „DR” wydanych w Step Rec., artysta postanowił uniezależnić się od opolskiej wytwórni.

Znaczący jest już sam tytuł nowego krążka, który jednoznacznie wskazuje kierunek inspiracji. Na płycie znajdzie się 15 premierowych kompozycji, które zabiorą słuchaczy na nocny seans z Pihem.
Fani, którzy cenią artystę za precyzję spostrzeżeń i celność komentarzy, często mocno kontrowersyjnych, nie zawiodą się i tym razem. Jak mówi sam Pih, „płyta odkrywa przed słuchaczem mój wewnętrzny świat. Jest mocnym wyrazem i wynikiem poszukiwań.”
Na płycie swoimi gościnnymi zwrotkami artystę wspierają m. in. Peja, Pezet, Chada, Joka, Buka. To jednak nie całe grono... Artysta nie zdradza wszystkich szczegółów, zapowiadając niespodziankę dla słuchaczy.
Za warstwę muzyczną „Kina nocnego” odpowiedzialna jest czołówka polskich procentów: Marcin Pawbeats Pawłowski, Matheo, BobAir, David Gutjar, NNFOF, Dj Creon, RX, Teka, Czarny Hi-Fi oraz uRban.
Autorami oprawy graficznej płyty są Łukasz Gurugomez Kosy, Winicjusz Bartków, Adam Fedorowicz oraz Dariusz Darodar Jabłoński.

Więcej informacji
Data wydania 20 wrz 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kino nocne 2019