Koncerty w Trójce Vol. 6 (Digipack)

  • -18%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online) 16.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
24,66 zł 29,99 zł Oszczędzasz 5,33 zł
Renata Przemyk to Artystka niezwykła, która od lat podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom i konsekwentnie łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Jej twórczość można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną - piosenki w wykonaniu Artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym ale także zmuszają
do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem.


26 lutego 2012r. Renata Przemyk zagrała koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej, który transmitowany był na żywo na antenie Radiowej Trójki.Pewnie niektórym ze słuchaczy Trójki oraz fanom Renaty, trudno w to uwierzyć, ale był to pierwszy, w ponad dwudziestoletniej karierze muzycznej Artystki, występ w ramach cyklu "Koncerty w Trójce". Renata nie ukrywała wzruszenia z tego faktu, pozwalając sobie na osobistą żartobliwą refleksję: "Ogromnie się cieszę, że udało nam się w końcu dotrzeć do Sali im. Agnieszki Osieckiej w Programie Trzecim Polskiego Radia.Naprawdę, nie darowałbym sobie - jest rok 2012 - żeby był koniec świata a my nie zdążylibyśmy tu zagrać".


Koncert był niewątpliwie swego rodzaju "THE BEST-em" podczas którego zostały zaprezentowane najbardziej znane i lubiane utwory ze wszystkich płyt Renaty. Licznie zgromadzona na sali publiczność oraz słuchacze Trójki usłyszeli m.in.: "Babę zesłał Bóg", "Ten taniec", "Zero", "Odjazd" czy "Kochaną". Niektóre utwory zostały zagrane w lekko zmienionych aranżacjach, dzięki czemu zabrzmiały świeżo i niebanalnie.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Koncerty w Trójce Vol. 6 (Digipack)
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Zapowiedź
2. Babę zesłał Bóg
3. Zapowiedź
4. Zero
5. Aż po grób
6. Ament
7. Zapowiedź
8. Drzewo
9. Zapowiedź
10. Ten taniec
11. Unikate
12. Odjazd
13. Prezentacja muzyków
14. Kochana
15. Bo jeśli tak ma być
16. Ile kosztuje miłość
17. Blizna
18. Póki świeci słońce