KPOP (Original Broadway Cast Recording)

  • Zapowiedź
 

Dostępny od:

2023-05-12

2023-05-12 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią lub jest planowany jego dodruk i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery / dodruku. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedzi / dodruki, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
64,50 zł Oszczędzasz 10,49 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 74,99 zł.

KPOP (Original Broadway Cast Recording) to album zawierający rejestrację pierwszego w historii musicalu na Broadwayu celebrującego koreańską kulturę i koreańsko-amerykańską.

Spektakl ma gwiazdorską obsadę wykonawców ze świata K-popu, w tym supergwiazdę i lidera Lunę, BoHyung, Min (z grupy K-pop Miss A), Kevin Woo (z grupy K-pop U-KISS), i nie tylko.

Zobaczymy i usłyszymy również takie gwiazdy gatunku jak: Julia Abueva, Major Curda, Jinwoo Jung, Jiho Kang, Amy Keum, James Kho, Marina Kondo, Eddy Lee, Joshua Lee, Jully Lee, Lina Rose Lee, Timothy H. Lee, Abraham Lim, Kate Mina Lin , Aubie Merrylees, Patrick Park, Zachary Noah Piser i John Yi.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: KPOP (Original Broadway Cast Recording)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.