Twoja lokalizacja: Księgarnia internetowaKsiążki > Amelia i Kuba. Tajemnica dębowej korony

Amelia i Kuba. Tajemnica dębowej korony

Autor: Rafał Kosik

-36%
Wydawca:Powergraph
Typ okładki:okładka twarda
Liczba stron:268
Wymiary:14x21 cm
EAN:9788364384622
Data wydania:10-05-2017
Kategorie:dla dzieci > 9-12 lat
Opis:

Jedenastolatkowie: uzdolniona plastycznie Amelia i łobuziak Kuba oraz ich rodzeństwo: dziewięcioletni Albert i sześcioletnia Mi odkrywają tajemnicę starego dębu. Co kryje się pośród liści dwustuletniego drzewa, kto chce je ściąć i czy dzieciaki je ocalą? Jak Albert przyczyni się do rozwiązania zagadki i skąd Mi wytrzasnęła małpę, dowiecie się z książki!

Recenzje

Specjalista

 
 (0)
 (0)
Oceń wypowiedź:

Ostatni tom był dobry, ale ten jest znakomity. Historia ciekawsza, więcej sekretów i śmiesznych gadek. Sprytne rodzeństwo jak zwykle sprzecza się ze sobą, ale także wspiera w potrzebie. Nie zabraknie chwil dramatycznych i komicznych. Relaks na niepogodę jak znalazł.

Autor: JoannaD

Specjalista

 
 (0)
 (0)
Oceń wypowiedź:

Bohaterowie nam rosną, czasem wydaje nam się, że jak własne dzieci - za szybko. Rodzeństwo z książki także się zmienia, teraz już niechętnie patrzą na zainteresowania młodszych dzieci. Podobają mi się uchwycone tutaj zmiany w czasie.

Autor: AlaR

Młodszy specjalista

 
 (0)
 (0)
Oceń wypowiedź:

Zachowania dorosłych czasem są kuriozalne, ale dzieciom będzie to się podobało, ponieważ mogą się pośmiać z głupoty tych starszych od siebie. Historia osobliwa, ale czarująca.

Autor: Monika_Ows