Twoja lokalizacja: Księgarnia internetowaKsiążki > Chata (wydanie filmowe)

Chata (wydanie filmowe)

Autor: William Paul Young

-42%
Wydawca:Nowa Proza
Typ okładki:okładka twarda
Liczba stron:296
Wymiary:13x20 cm
EAN:9788375340617
Data wydania:01-03-2017
Kategorie:proza > proza obca
Opis skrócony:

Najmłodsza córka Mackenziego Allena Phillipsa Missy została porwana podczas rodzinnych wakacji. W opuszczonej chacie, ukrytej na pustkowiach Oregonu, znaleziono ślady wskazujące na to, że została brutalnie zamordowana. Cztery lata później pogrążony w Wielkim Smutku Mack dostaje tajemniczy list, najwyraźniej od Boga, a w nim zaproszenie do tej właśnie chaty na weekend. Wbrew rozsądkowi Mack przybywa do chaty w zimowe popołudnie i wkracza do swojego najmroczniejszego koszmaru. Jednakże to, co tam znajduje, na zawsze odmienia jego życie. Mack spędza w chacie weekend,...

Pełny opis »
Pełny opis:
Najmłodsza córka Mackenziego Allena Phillipsa Missy została porwana podczas rodzinnych wakacji. W opuszczonej chacie, ukrytej na pustkowiach Oregonu, znaleziono ślady wskazujące na to, że została brutalnie zamordowana. Cztery lata później pogrążony w Wielkim Smutku Mack dostaje tajemniczy list, najwyraźniej od Boga, a w nim zaproszenie do tej właśnie chaty na weekend. Wbrew rozsądkowi Mack przybywa do chaty w zimowe popołudnie i wkracza do swojego najmroczniejszego koszmaru. Jednakże to, co tam znajduje, na zawsze odmienia jego życie. Mack spędza w chacie weekend, uczestnicząc w czymś w rodzaju sesji terapeutycznej z Bogiem, nazywającym siebie Tatuśkiem, Jezusem, który pokazuje się pod postacią żydowskiego robotnika, i Sarayu, Azjatką uosabiającą Ducha Świętego.

Recenzje

Początkujący

 
 (0)
 (0)
Oceń wypowiedź:

Książka bardzo fajnie i "inaczej" pokazuję Boga i Jego podejście do nas. Bardzo ciekawa, wciągająca. Pierwsze rozdziały mogą dawać wrażenie nudnej książki lecz z każdym rozdziałem jest coraz ciekawiej .

Autor: matijus17