Twoja lokalizacja: Księgarnia internetowaKsiążki > Domowy survival

Domowy survival

Autor: Krzysztof Lis

-25%
Wydawca:Flow Books
Typ okładki:okładka miękka
Liczba stron:288
Wymiary:16x20 cm
EAN:9788324038497
Data wydania:14-06-2017
Kategorie:poradniki > dom i ogród,
poradniki > różne
Opis skrócony:

PORADNIK, KTÓRY POZWOLI CI PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA TRUDNE CZASY

I UŁATWIĆ SOBIE ŻYCIE NA CO DZIEŃ

Na pewno słyszeliście o amerykańskich prepersach przygotowujących się na koniec świata. Ale kryzysowe, niesprzyjające, nietypowe sytuacje zdarzają się codziennie. To małe domowe nieprzyjemności są prawdziwym zagrożeniem i wyzwaniem. Przecież w każdej chwili może zdarzyć się awaria prądu, terminala płatniczego albo utkwisz samochodem w rowie. Ale jeśli będziesz wiedział, jak poradzić sobie zalaniem mieszkania, bez trudu dasz sobie radę także podczas powodzi...

Pełny opis »
Pełny opis:

PORADNIK, KTÓRY POZWOLI CI PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA TRUDNE CZASY

I UŁATWIĆ SOBIE ŻYCIE NA CO DZIEŃ

Na pewno słyszeliście o amerykańskich prepersach przygotowujących się na koniec świata. Ale kryzysowe, niesprzyjające, nietypowe sytuacje zdarzają się codziennie. To małe domowe nieprzyjemności są prawdziwym zagrożeniem i wyzwaniem. Przecież w każdej chwili może zdarzyć się awaria prądu, terminala płatniczego albo utkwisz samochodem w rowie. Ale jeśli będziesz wiedział, jak poradzić sobie zalaniem mieszkania, bez trudu dasz sobie radę także podczas powodzi stulecia.

Metody nowoczesnych prepersów przystosowane do zwykłych codziennych potrzeb sprawią, że zawsze poradzisz sobie sam. W każdej sytuacji.

Bądź przezorny, a w twojej rodzinie nigdy nie zdarzy się koniec świata.

Krzysztof Lis, Artur Kwiatkowski - survivaliści, twórcy bloga i vloga Domowy Survival. Od lat wprowadzają w życie zasady opisane w tej książce.