Twoja lokalizacja: Księgarnia internetowaKsiążki > Lampiony. Cykl Cztery żywioły. Tom 3

Lampiony. Cykl Cztery żywioły. Tom 3

Autor: Katarzyna Bonda

-41%
Wydawca:Muza SA
Typ okładki:okładka miękka
Liczba stron:640
Wymiary:13.0 x 20.5 cm
EAN:9788328703834
Data wydania:12-10-2016
Kategorie:kryminał i sensacja > kryminał,
proza > proza polska
Opis:

Trzecia z serii czterech książek o utalentowanej profilerce Saszy Załuskiej. Kolejne portrety psychologiczne zbrodniarzy krok po kroku prowadzą ją do odkrycia mrocznej tajemnicy z własnej przeszłości.Hipnotyzująca Łódź, tajemnicze miasto, które nikomu, kto choć raz się w nim znalazł, nie da już o sobie zapomnieć. I Sasza Załuska, która będzie musiała stawić czoła szalonemu podpalaczowi."Lampiony" – kolejna po "Pochłaniaczu" i "Okularniku" część bestsellerowej serii "Cztery żywioły" Saszy Załuskiej.

Recenzje

Początkujący

 
 (0)
 (0)
Oceń wypowiedź:

Lampiony i Pochłaniacz to najlepsze moim zdaniem książki Bondy.
Akcja toczy się w mieście meneli czyli pięknej Łodzi :) W lampionach nie ma nudy, dzieje się, nawet sporo i faktycznie może się chwilami pogubić co jest co,watki zaczynają się przeplatać ale im bliżej końca wszystko zaczyna się ładnie klarować , wszystko staje sie jasne . mimo tego ze może denerwować to różnorodność wątków to Bonda ma w sobie coś , co nie pozwala się oderwać od książki i chce się więcej. Także polecam, warto przeczytać, wciąga od pierwszych stron . A ja czekam na kolejna część bo już tęsknie za Załuska :P

Autor: dj_paczek

Początkujący

 
 (0)
 (1)
Oceń wypowiedź:

mam mieszane uczucia w kwestii tej książki.
nie mam już możliwości siedzieć murem i czytać, dlatego pewnym kłopotem jest ogarnięcie tych niezliczonych wątków i postaci. nadźgane jest tego tyle, że w którymś momencie pogubiłam się kto jest kto i po co.
z drugiej stronny mimo braku czasu przeczytałam tą cegłę bardzo szybko i czuję jej brak po skończeniu.
Bonda ma w sobie coś takiego, że czytam i złoszczę się, że leje wodę, że za dużo opisów, za dużo ludzi itd. ale czytam! mam wszystkie jej książki.
podsumowując - dla fanów tego stylu super.
jak nie lubisz czytać 5 książek w jednej - nie kupuj.

Autor: daria.7@wp.pl

Początkujący

 
 (0)
 (0)
Oceń wypowiedź:

O wypakowania do końca książki - jeden krok :) Jak to w piosence :P Pani Kasia potrafi pisać tak, że oczy ciężko odwrócić od lektury. Dzięki jej za to i czekam na Pająka ;)

Świetna książka, niezła historia i..biedna Łódź :P

Autor: grzgoc