Twoja lokalizacja: Księgarnia internetowaKsiążki
Podany produkt jest niedostępny

Przepraszamy, ale podany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie.
Spróbuj znaleźć interesujący Cię produkt korzystając z wyszukiwarki na górze strony.

Recenzje

Mistrz

 
 (0)
 (0)
Oceń wypowiedź:

"Łza" to najnowsza powieść otwierająca cykl o Córce Łez i zaginionej Atlantydzie, autorki "Upadłych". To kolejny cykl fantastyczny dla młodziezy, ale nei tylko. Mnie porwała i oczarowała ta powieść. Mamy tutaj przeszlość, przepowiednię, tajemnicza księgę miłości i szarą rzeczywistość. Nie sposób jej odłożyć podczas czytania, ani przejść obok niej obojętnie.
Eureka Bourdeaux jest z pozoru zwykłą nastolatką, nawet nie wie, że jest Córką łez. Jednak przedmioty, które pozostawia jej w spadku tragicznie zmarła matka odmieniają jej zycie już nieodwracalnie. Aby mogla zrozumieć ich moc i swój cel w życiu musza zginąć ludzie, a jej bliscy znajdują się w niebezpieczeństwie. Czy poradzi sobie ze swoim przeznaczeniem? oto jest pytanie, a odpowiedź znajdziecie w powieści "Łza".
I to nie koniec tej fantastycznej opowieści, czeka nas kontynuacja!!!!
Ja będę czekała z niecierpliwością!
"Łza" to napisana z polotem i pasją powieść dla mlodzierzy, gdzie przeszłość, teraźniejszość i przepowiednia są nierozerwalnie połaczone i zmieniają oblicze śiwata, a na pewno oblicze życia Reki i jej najbliższych. Polecam!

Autor: Anna-moje książki

Początkujący

 
 (0)
 (0)
Oceń wypowiedź:

Bardzo przyjemna książka, idealna zwłaszcza na długie chłodne wieczory. Kiedy za oknem szarówka, "Łza" przenosi czytelnika w inny świat, świat tajemnicy i magii... Piękna okładka jest zaproszeniem do przeżycia tej wspaniałej podróży. Gdy tylko pojawi się kolejny tom, chętnie wsiądę do tego pociągu jeszcze raz. :)

Autor: Optymistka