Twoja lokalizacja: Księgarnia internetowaKsiążki > Pamiętnik Zuzy-Łobuzy. Inwazja królików

Pamiętnik Zuzy-Łobuzy. Inwazja królików

Autor: Alice Pantermüller

-20%
Wydawca:Jaguar
Typ okładki:okładka twarda
Liczba stron:184
Wymiary:14x21 cm
EAN:9788376863528
Data wydania:23-06-2017
Kategorie:dla dzieci > 4-8 lat
Opis skrócony:

Nazywam się Zuza, mam dziesięć lat i jestem właściwie całkiem przeciętna, czego nie można powiedzieć o moich głupich braciach bliźniakach.

Parę dni temu poszłyśmy z moją najlepszą przyjaciółką Zośką do nowej szkoły, a tam nie dość że mamy niezbyt fajną wychowawczynię, która ciągle się mnie czepia, to jeszcze w pierwszej ławce panoszy się zarozumiała i bezczelna Berenika!Seria w stylu niezapomnianych „Dzienników cwaniaczka”. Przezabawne zapiski dziesięcioletniej Zuzy, której zdarzają się niezwykłe przygody. Znakomite połączenie narracji z...

Pełny opis »
Pełny opis:
Nazywam się Zuza, mam dziesięć lat i jestem właściwie całkiem przeciętna, czego nie można powiedzieć o moich głupich braciach bliźniakach.

Parę dni temu poszłyśmy z moją najlepszą przyjaciółką Zośką do nowej szkoły, a tam nie dość że mamy niezbyt fajną wychowawczynię, która ciągle się mnie czepia, to jeszcze w pierwszej ławce panoszy się zarozumiała i bezczelna Berenika!Seria w stylu niezapomnianych „Dzienników cwaniaczka”. Przezabawne zapiski dziesięcioletniej Zuzy, której zdarzają się niezwykłe przygody. Znakomite połączenie narracji z komiksem.