Twoja lokalizacja: Księgarnia internetowaKsiążki
Podany produkt jest niedostępny

Przepraszamy, ale podany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie.
Spróbuj znaleźć interesujący Cię produkt korzystając z wyszukiwarki na górze strony.

Recenzje

Początkujący

 
 (0)
 (0)
Oceń wypowiedź:

Fascynują Cię intrygi, zaskakujące zwroty akcji wplecione w rewelacyjną fabułę oryginalnego świata? Jeśli tak, to nie zawiedziesz się na tej książce.
Cykl demoniczny stworzony przez Peter'a V. Brett'a to arcydzieło.

Autor stworzył unikalny styl swojego cyklu. Oryginalna fabuła z licznymi zaskakującymi zwrotami akcji, trzyma czytelnika w ryzach. Łączą się, przenikają tworząc jedną, wspólną, genialną całość. Ciekawość, niecierpliwość, chęć połknięcia całego tomu na raz. To odczucia towarzyszące od pierwszej strony i narastające wraz z każdą następną. Lekkość z jaką autor napisał książkę jest ogromną zaletą. Czytelnik nie spotka się z niechcianymi długimi nic nie znaczącymi opisami. Świat przedstawiony został nie oczami jednego bohatera, lecz kilku. Czyni to książkę bardziej interesującą, a bohaterów bardziej wyrazistych, realnych. Problemy bohaterów, ich rozterki stają się naszymi, które są tak bliskie naszemu codziennemu życiu. To książka, którą nie tylko się czyta, lecz przeżywa, doświadcza.

Uważam, że warto tej książce poświęcić swój czas. Szczerze zachęcam do jej przeczytania. Z niecierpliwością czekam już na księgę II.

Autor: Bleiroza