Opinie o Nas

Kup kochance męża kwiaty

  • -41%

Dostępność:

17,63 zł 29,90 zł Oszczędzasz 12,27 zł
Zdrada. Jak jej uniknąć? Jak się po niej podnieść?


W bestsellerowym poradniku pod przekornym tytułem Kup kochance męża kwiaty Katarzyna Miller mierzy się ze zdradą – jednym z najboleśniejszych doświadczeń, które mogą dotknąć człowieka.


To oczywiste, że nikt nie chce być zdradzony. Jednocześnie jednak, chyba nie ma człowieka, który nie został kiedyś zdradzony: przez partnerów, przyjaciół, bliskich, rodzinę. Jak zatem uniknąć kolejnej zdrady? Jak dać sobie radę, kiedy nam się przydarzy?


W tym, co mówi Autorka nie ma moralizatorstwa ani ckliwości. Jest za to siła działania i wiara, że ze zdrady można wyjść zwycięsko.


Dziewczyny, zdrada jest paskudna, ale można ją przeżyć i mnóstwo się z niej nauczyć.

A potem można mieć jeszcze lepsze życie. Nie wierzycie?

Przeczytajcie Kup kochance męża kwiaty.


Katarzyna Miller


Katarzyna Miller - psycholożka, psychoterapeutka, filozofka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Na stałe związana z magazynem „Zwierciadło”. Wykładowczyni licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak jak chcę, Instrukcja obsługi faceta, Seksownik, Zrób to kochanie, Królowe życia i król, W życiu jak w kinie, Nie bój się życia (Wydawnictwo Zwierciadło).


Na stałe związana z magazynem „Zwierciadło”.

Więcej informacji
Data wydania 17 sty 2018
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kup kochance męża kwiaty