Opinie o Nas

Les Miserables. Nędznicy (Blu-ray)

  • -9%

Dostępność:

45,50 zł 49,99 zł Oszczędzasz 4,49 zł
Plastycznie przedstawiona na tle XIX- wiecznej Francji porywająca opowieść o niespełnionych marzeniach, nieodwzajemnionej miłości, namiętnościach, poświęceniu i odkupieniu win – ponadczasowe świadectwo siły ludzkich uczuć.Były więzień Jean Valjean (Jackman), który niegdyś złamał zasady zwolnienia warunkowego i zniszczył swoje oficjalne dokumenty, od dziesiątek lat ścigany jest przez bezwzględnego inspektora policji - Javerta (Crowe). Po zmianie tożsamości, Jean Valjean zostaje merem miasta i właścicielem fabryki, w której pracuje wrażliwa dziewczyna o imieniu Fantine. Wkrótce wychodzi na jaw, iż ma ona nieślubne dziecko, co w konsekwencji doprowadza do upokorzenia kobiety i zwolnienia jej z pracy. Gdy właściciel fabryki dowiaduje się o nieszczęsnym losie Fantine, usiłuje jej pomóc i obiecuje opiekę nad jej małą córką Cosette. To zmienia jego życie na zawsze. "Les Misérables. Nędznicy" to filmowa adaptacja autorstwa laureata nagrody Akademii Filmowej ®, Toma Hoopera. Oparta jest na najgłośniejszym musicalu świata, wciąż wystawianym w teatrach na całym świecie i bijącym rekordy oglądalności. Obejrzało go do tej pory 60 mln ludzi z 42 krajów w 21 językach.

Materiały bonusowe wyłącznie na Blu-ray: Komentarz do filmu reżysera Toma Hoopera / Les Miserables: Podejście rewolucyjne / Oryginalne arcydzieło: Les Miserables Wiktora Hugo.

Materiały bonusowe wyłącznie na Blu-ray: Komentarz do filmu reżysera Toma Hoopera / Les Miserables: Podejście rewolucyjne / Oryginalne arcydzieło: Les Miserables Wiktora Hugo.Więcej informacji
Data wydania 6 cze 2013
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Les Miserables. Nędznicy (Blu-ray)