Like A Sister (Thorndike Press Large Print Black Voices)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,00 zł Oszczędzasz 4,90 zł

Powyższa cena jest również najniższą ceną z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej.

A twisty, voice-driven thriller for fans of Megan Miranda and Jessica Knoll, in which no one bats an eye when a Black reality TV star is found dead in the Bronx--except her estranged half-sister, whose refusal to believe the official story leads her on a dangerous search for the truth.

When the body of disgraced reality TV star Desiree Pierce is found on a playground in the Bronx the morning after her 25th birthday party, the police and the media are quick to declare her death an overdose. It's a tragedy, certainly, but not a crime.

But Desiree's half-sister Lena Scott knows that can't be the case. A graduate student at Columbia, Lena has spent the past decade forging her own path far from the spotlight, but some facts about Desiree just couldn't have changed since their childhood. And Desiree would never travel above 125th Street. So why is no one listening to her?

Despite the bitter truth that the two haven't spoken in two years, torn apart by Desiree's partying and by their father, Mel, a wealthy and influential hip-hop mogul, Lena becomes determined to find justice for her sister, even if it means untangling her family's darkest secrets--or ending up dead herself.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Like A Sister (Thorndike Press Large Print Black Voices)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.