Listy od astrofizyka

  • -31%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)10 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)12 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
27,46 zł 39,99 zł Oszczędzasz 12,53 zł

Neil deGrasse Tyson to astrofizyk, który przybliża szerokiej publiczności skomplikowane zawiłości nauki. Jest jej popularyzatorem. Jednocześnie piastuje stanowisko dyrektora Hayden Plantenarium przy Amerykańskim Muzeum Historii Naturalnej na Manhattanie. Jego książka Listy do astrofizyka pozwoli Ci uzyskać informacje na wiele ciekawych tematów.

Pytania od fanów i antyfanów

Szczególne dla książki Listy do astrofizyka jest to, że jej autor, Neil deGrasse Tyson odpowiada w niej na wiele pytań zadawanych mu nie tylko przez fanów, ale i sceptyków czy nawet antyfanów, którzy wielokrotnie go krytykowali.

Przeczytaj w jego publikacji o najdziwniejszych problemach, z jakimi zgłaszają się do niego czytelnicy. Czy wiesz, jak wykazać, że wróżka zębuszka nie istnieje? Czy gwiazdy zbudowane są z diamentu? Czy astrofizyka może okazać się przydatna przy pełnieniu policyjnej służby?


Najciekawsze pytania

Neil deGrasse Tyson przyznaje, że nieustannie przychodzą do niego tysiące listów, nie tylko od kolegów „po fachu”, czyli innych naukowców, ale i nawet pastorów, więźniów, dzieci czy osób lubujących się w teoriach spiskowych. Mierzy się więc z zadziwiającymi zagadnieniami i stara się na nie odpowiadać zgodnie ze swoim stanem wiedzy. Lektura Listów do astrofizyka może być dla Ciebie doskonałą zabawą.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Listy od astrofizyka
Twoja ocena
Ocena ogólna