Live 1980-85

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
43,00 zł 46,50 zł Oszczędzasz 3,50 zł
Koncertowa wersja historii jednej z najciekawszych polskich grup rockowych lat 80.! „Bonzo” to kompletny zapis porywającego koncertu Cytrusa z festiwalu w Jarocinie w 1985 roku, uzupełniony o niepublikowane nagrania z wcześniejszych lat. Jeszcze jedna okazja, by oddać się nocnej tęsknicy i by polała się bycza krew…

Cytrus w pierwszej połowie lat 80. był zespołem rozpoznawalnym i chętnie słuchanym. Nagrania grupy pojawiały się regularnie w radiu, a muzycy występowali na scenach w całej Polsce. O randze zespołu na ówczesnej scenie najlepiej świadczy fakt, że mimo braku jakichkolwiek nagrań płytowych, w 1985 roku publiczność w Jarocinie domagała się głośno i wyraźnie wykonania „Byczej krwi” – którą muzycy zamknęli swój jarociński występ i w zasadzie… swoją działalność. Teraz ten jarociński występ ukazuje się w całości na płycie, wzbogaconej o wcześniejsze zachowane materiały koncertowe zespołu – w tym dwa unikatowe utwory z festiwal Pop Session 1980. To brawurowa mieszanka progresywnych, instrumentalnych popisów z hard-rockowymi inklinacjami muzyków.

„Bonzo” prezentuje niepublikowany w zdecydowanej większości wcześniej materiał, zremasterowany z oryginalnych taśm. W książeczce znalazły się zdjęcia zespołu i krótka notka. Album uzupełnia wydane wcześniej przez GAD Records płyty ze studyjnymi nagraniami zespołu – instrumentalnymi („Trzecia łza od słońca”) i wokalnymi („Raj utracony”).

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Live 1980-85
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.