Opinie o Nas

Live in Atlantic City (CD/Blu-ray)

  • -7%

Dostępność:

60,00 zł 64,50 zł Oszczędzasz 4,50 zł
Pochodzący z Ameryki rockowy band Heart, założony w 1973 roku z inicjatywy sióstr Ann (śpiew) i Nancy (gitara) Wilson, które są również jedynymi stałymi członkiniami zespołu. Swój rozkwit zespół przechodził w latach 70. Inspirację czerpano z muzyki ludowej oraz zespołu Led Zeppelin. Band w latach świętości grał mocnego hard rocka, natomiast w późniejszych latach przeszedł na lżejsze i bardziej popowe rytmy.

Występ Heart w zorganizowanym przez VH1 Decades Rock Live w 2006 roku, był wyjątkowym wydarzeniem. Podczas tego wieczoru, dwie najjaśniejsze gwiazdy Heart zgromadziły wokół siebie grono niesamowitych artystów. Do tego momentu ten wieczór żył w pamięci fanów. Teraz jednak w końcu zostanie wydany na płytach LP/CD/DVD/Blu-Ray. Live In Atlantic City jest hołdem dla dziedzictwa zespołu, który został złożony przy udziale niesamowitej gamy artystów i przyjaciół. Co to była za noc! Lista gości sama tworzy rock’n’rollową galerię sław, wśród których znalazła się gwiazda muzyki country Carrie Underwood, znany z Jane’s Addiction i Red Hot Chili Peppers gitarzysta Dave Navarro, country’owa wokalistka i kompozytorka Gretchen Wilson oraz kompozytor Rufus Wainwright.
Wyjątkową atrakcją koncertu był powrót Alice In Chains z gościnnym udziałem Duffa McKagana. Każdy z zaproszonych gości miał okazję wykonać z zespołem trzy piosenki, wśród których znalazły się takie klejnoty jak utwór Heart Crazy On You z Dave’em Navarro czy Rooster z repertuaru Alice In Chains. Podsumowaniem tego spektakularnego koncertu, który w końcu ukazuje się zarówno w postaci audio, jak i wideo, jest wykonanie przez wszystkich gości utworu Barracuda.

Więcej informacji
Data wydania 30 sty 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Live in Atlantic City (CD/Blu-ray)
1.Bébé Le Strange (Live)
2.Straight On (Live)
3.Crazy on You (Live)
4.Lost Angel (Live)
5.Even It Up (Live)
6.Rock'n Roll (Live)
7.Dog and Butterfly (Live)
8.Would? (Live)
9.Rooster (Live)
10.Alone (Live)
11.Magic Man (Live)
12.Misty Mountain Hop (Live)
13.Dreamboat Annie (Live)
14.Barracuda (With All Special Guests [Live])