Live @ Pukkelpop

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
80,50 zł 86,50 zł Oszczędzasz 6,00 zł
Imponujące wykonanie na żywo muzyki elektronicznej uczyniło z Parov Stelar jednego z najbardziej cenionych koncertowych wykonawców ostatniej dekady.

‘Live @ Pukkelpop’ jest ich pierwszym albumem koncertowym. Wszystko zaczęło się dziesięć lat temu, gdy pionier muzyki electro-swingowej rozpoczął swoją metamorfozę z producenta do lidera zespołu prezentującego swoją muzykę na żywo. Sensacyjna historia sukcesu tych koncertów szła w parze z niezwykłą popularnością jego albumów i singli. Na scenie Parov Stelar łączy dźwięki wygrywane przez jego muzyków – wokale, perkusję, bas, gitarę, instrumenty dęte, a okazjonalnie także smyczkowe – z elektronicznymi beatami i samplami jego oryginalnych brzmień. Te występy gromadzą ogromne rzesze publiczności pragnących zobaczyć elektroniczny big band Parova Stelara, zarówno na festiwalach, jak i indywidualnych koncertach. Przy okazji płyty ‘The Demon Diaries’ z 2015 roku, Parov Stelar po raz kolejny pracował nad nową prezentacją sceniczną muzyki, tak aby od strony wizualnej i od strony przekazu, pasowała do nowego albumu. Jego ponadczasowe brzmienie, połączone z muzycznymi wpływami całej historii muzyki, dało nowe spojrzenie na jego twórczość. Do tego poza klasycznym repertuarem, podczas tych koncertów zostało zaprezentowanych wiele nowych utworów. Koncertów, które Parov Stelar wraz ze swoim zespołem i całą ekipą zjeździł zarówno Europę, jak i Stany Zjednoczone. Gdziekolwiek by się nie pojawili, fani witali ich wielką taneczną imprezę z euforią. Koncert na Pukkelpop Festival 2015 charakteryzowała wyjątkowa atmosfera, którą znakomicie oddaje ten pierwszy koncertowy album Parov Stelar. ‘Live @ Pukkelpop’ pojawia się dokładnie dziesięć lat od momentu powstania zespołu.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Live @ Pukkelpop
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. The Lonely Trumpet
2. Hit Me Like A Drum
3. Booty Swing
4. I Need L.O.V.E
5. Clap Your Hands
6. Josephine (1930 Version)
7. Sally’s Dance
8. Catgroove
9. Berlin Shuffle
10. Django’s Revenge
11. Speed Demon
12. Jimmy’s Gang
13. The Invisible Girl
14. Demon Dance
15. Mojo Radio Gang
16. All Night