Lost Souls (Detective Gaby Darin, Book 4)

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,50 zł 54,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
A MISSING GIRL. A RACE AGAINST TIME.

Ten-year-old Elodie Fry vanishes overnight, along with a rucksack filled with her meagre belongings. Detectove Gaby Darin and her team are fighting the clock to reunite Elodie with her distraught mother – but was Elodie kidnapped or did she run?

Later that day, a local undertaker uncovers a nasty surprise: the remains of an unidentified second adult among a late pensioner’s ashes. Torn between the two investigations, Gaby decides the gruesome discovery at the crematorium must wait – the team are desperate to find Elodie before they lose her trail.

But as she follows the evidence, Gaby realises the two cases have a sinister connection… and there’s a killer on the loose.

Can Gaby find the missing girl alive… or is she already too late?

Full of twists and turns, this gripping thriller will keep you hooked to the end. Perfect for fans of Angela Marsons, LJ Ross and D.S. Butler.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Lost Souls (Detective Gaby Darin, Book 4)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.