Love Is Overtaking Me (2 Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
138,50 zł Oszczędzasz 10,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 148,50 zł.

„Kiedy zaczynaliśmy współpracę z Arthurem, nie mieliśmy pojęcia, że okaże się jednym z przełomowych artystów tego stulecia. Jego gra na wiolonczeli, jego wspaniały śpiew i jego wrażliwość; połączenie nowoczesnej klasyki z buddyjskim poczuciem przestrzeni w świecie- to wszystko głęboko nas poruszyło. Jesteśmy dumni, że mieliśmy w tym udział”. Geoff Travis – Rough Trade Records.

Te reedycje reprezentują najnowszą serię we współpracy z Audika Records, która od 2004 roku kompiluje i publikuje wyjątkowo zróżnicowaną, od dawna poszukiwaną muzykę Arthura Russella i która w tym procesie pomogła ukochanemu, nieżyjącemu już artyście znaleźć szerszą publiczność, do której zawsze wierzył, że dotrze. Nowe pokolenie słuchaczy i krytyków zaczęło doceniać Russella jako wizjonera i mającego wpływ na szeroką gamę najbardziej fascynujących współczesnych artystów muzycznych. Teraz uznane albumy Arthura Russella „Love Is Overtaking Me” i „Corn” zostaną po raz pierwszy udostępnione na płytach winylowych w Wielkiej Brytanii i Europie.„Love Is Overtaking Me”, oryginalnie wydany w 2008 roku, zawiera 21 demówek i domowych nagrań niepublikowanych piosenek popowych, folkowych i country z obszernego katalogu Arthura. Choć w więkdzości krytycy i publiczność darzyli muzykę Russella sympatią już po jego przedwczesnej śmierci na AIDS w 1992 roku, wielu artystów wierzyło w jego geniusz i chciało z nim współpracować jeszcze za jego życia. Legendarny producent John Hammond (Billie Holiday, Bob Dylan, Bruce Springsteen) wielokrotnie nagrywał Russella - kilka z tych nagrań można usłyszeć na 'Love Is Overtaking Me'. Obok piosenek nagranych z różnymi wcieleniami The Flying Hearts - grupy założonej przez Russella z Erniem Brooksem (której zmieniający się skład obejmował na zmianę Jerry'ego Harrisona, Rhysa Chathama, Jona Gibsona, Petera Gordona i Petera Zummo, a także Larry'ego Saltzmana i Davida Van Tieghema),na "Love Is Overtaking Me" znalazło się kilka innych projektów Russella, w tym The Sailboats, Turbo Sporty i Bright & Early.Skompilowany z ponad ośmiu godzin materiału, 'Love Is Overtaking Me' sięga aż do pierwszych kompozycji Russella z początku lat 70-tych aż do dokonanych w domu w 1991 roku. Chris Taylor z Grizzly Bear przyczynił się do zmiksowania, odrestaurowania i edycji albumu, którego utwory zostały wybrane przez Steve'a Knutsona z Audiki, Erniego Brooksa i parntera Russella Toma Lee. Kilka z tych utworów znalazło się w filmie Matta Wolfa "Wild Combination: A Portrait of Arthur Russell".Obszerna wkładka 'Love Is Overtaking Me' z opisem autorstwa Toma Lee zapewnia intymne spojrzenie na szeroki katalog Russella, który obejmował niezwykłą różnorodność stylów i zdobył miłość środowisk artystycznych, które wydawałyby się całkowicie rozbieżne - od Philipa Glassa, Johna Cage'a i Allena Ginsberga do zespołów rockowych, takich jak The Talking Heads i The Modern Lovers; przedstudyjnej sceny dyskotekowej 54 Nicky Siano's Gallery i David Mancuso's Loft; i producentów DJ-ów, takich jak Francois Kevorkian i Larry Levan.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Love Is Overtaking Me (2 Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.