Love Is The King / Live Is The King (2 CD)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 3 dni

Wysyłamy w 3 dni – to znaczy, że takiego towaru nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 3 dni robocze. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
61,00 zł 69,99 zł Oszczędzasz 8,99 zł
"Love Is The King" to piękna i szczera oda do miłości oraz nadziei. Premiera następcy "WARM" (2018) i "WARMER" (2019) zbiega się w czasie z wydaniem drugiej książki Tweedy'ego, "How To Write One Song". - Na początku lockdownu zacząłem pisać piosenki country, by jakoś pocieszyć siebie samego - wyjaśnia artysta. - Utwory w klimacie folk i country najbardziej dodają mi otuchy. "Guess Again" to doskonały przykład sukcesu, jaki odniosłem, odcinając się od świata i dziękując za to, że znalazłem w życiu miłość. Po kilku tygodniach ze swoim bardziej szorstkim wcieleniem, z przyczajonym strachem, "Love Is The King" zaczęło nabierać kształtów. Nadal jest w tym nadzieja, ale i granice własnych umiejętności, by ukoić siebie samego.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Love Is The King / Live Is The King (2 CD)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.