Love Is Yours

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
65,50 zł 70,50 zł Oszczędzasz 5,00 zł
Debiut zespołu Flasher z 2018 roku "Constant Image" był sukcesem - zestawem piosenek zarówno odurzających jak i wybuchowych, balansujących między nowofalową soczystością a post-punkowym szaleństwem. Nowy album "Love is Yours" zwiększa ambicje i sięga po horyzont.

Płyta jest przepełniona nastrojem, melodią i starannie dobranymi chwytliwymi melodiami, a zespół wysuwa na pierwszy plan popową wrażliwość, która zawsze była obecna na poprzednich wydawnictwach. Zachowuje postawę, która była fundamentalna dla korzeni DIY zespołu, ale odrzuca odrobinę gniewu. Choć w piosenkach przewijają się rozczarowanie i zagubienie, muzyka emanuje ciepłem i optymizmem. Jest to ich najlepsza propozycja, a zarazem najbardziej bogata.Po wydaniu płyty "Constant Image" i udanej trasie koncertowej wydawało się, że scena muzyczna w Waszyngtonie jest w ciągłym ruchu. Flasher nie ustrzegł się wstrząsów. Z grupą rozstał się basista Daniel Saperstein. Gitarzysta Taylor Mulitz w końcu zdecydował się na zmianę miejsca zamieszkania - najpierw do Baltimore, a potem do Los Angeles, co sprawiło, że grupa działała na dwóch wybrzeżach. Praca w duecie wymagała pewnej reorganizacji. Proces pisania piosenek zmienił się diametralnie, ale w sposób, który szybko zaczął dodawać energii. "Kiedy doszło do implozji, pozbyliśmy się pretensji i ograniczeń, w których byliśmy zaszufladkowani" - mówi Mulitz. "Zaczynając płytę, wizja była bardzo prosta: chcieliśmy pisać piosenki, które powstają intuicyjnie. Pochylaliśmy się nad tym, jednocześnie świadomie tworząc prawdziwą przestrzeń zaufania i otwartości".Teraz, jako duet, gitarzysta Mulitz i perkusistka Emma Baker musieli na nowo wyobrazić sobie brzmienie Flasher. Nagrania "Love is Yours" odbyły się w Waszyngtonie z długoletnim przyjacielem Owenem Wuerkerem, który pomógł również wzbogacić instrumentarium, dodając bas, perkusję, syntezatory i gitarę. Zamiast wiązać duet z przeszłością - geografią, starymi nawykami czy zaufanymi dźwiękami - znajome środowisko okazało się wyzwalające. Praca w dobrze wyposażonym domowym studiu Wuerkera pozwoliła na to, by inspiracje przychodziły bez ograniczeń czasowych. Nie mając w perspektywie żadnych koncertów, Flasher mógł się zrelaksować i zaprezentować jako zespół "rockowy". Baker i Mulitz podzielili się obowiązkami wokalnymi, odpowiednio dostosowali tempa, struktury i dynamikę. Bawili się gatunkiem, melodią i fakturą.Kiedy album został ukończony, Mulitz niechętnie się nim dzielił, obawiając się, że starzy znajomi uznają nowe dźwięki za nierozpoznawalne. "Love is Yours" bezsprzecznie składa się z DNA Flasher, ale prawdą jest, że zmieniło się coś kluczowego. Jeśli "Constant Image" był dla zespołu zacieśnieniem i przekroczeniem swoich garażowo-punkowych korzeni, "Love is Yours" wyznacza kolejny, ważny moment wznoszenia się, tym razem w kierunku czegoś, co jest łatwe do przyjęcia, ale trudniejsze do zdefiniowania - wciąż porywające, ale na nowo oświetlone i całkowicie własne.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Love Is Yours
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1.I Saw You
2.Love Is Yours
3.Little Things
4.Nothing
5.Spell It Out
6.Still Life
7.All Day Long
8.I’m Better
9.Sideways
10.Pink
11.Damage
12.Dial Up
13.Tangerine