Love (Transparent Red Vinyl)

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 116,50 zł

"Love" to drugi studyjny album angielskiego zespołu rockowego The Cult, wydany 18 października 1985 roku przez Beggars Banquet Records.
Album był komercyjnym przełomem zespołu, osiągając numer cztery w Wielkiej Brytanii i pozostając na liście przebojów przez 22 tygodnie.

Pochodzą z niego trzy single, które były w Top 40 w Wielkiej Brytanii, "She Sells Sanctuary", "Rain" i "Revolution". Został wydany w prawie 30 krajach i sprzedał się w szacunkowej liczbie 2,5 miliona kopii. "Love" został nagrany w Jacob's Studios w Farnham, Surrey, w lipcu i sierpniu 1985 roku. Muzyka i wizerunek zespołu odeszły od punkowych korzeni na rzecz wpływów psychodelii lat 60-tych.

The Cult powstał w 1983 roku w Bradford, West Yorkshire. Przed ustaleniem obecnej nazwy w styczniu 1984 roku, zespół występował pod nazwą Death Cult, która była ewolucją nazwy poprzedniego zespołu głównego wokalisty Iana Astbury'ego - Southern Death Cult. Zdobyli oddaną publiczność w Wielkiej Brytanii w połowie lat 80-tych jako zespół grający post-punk/gothic rock, z singlami takimi jak "She Sells Sanctuary", zanim wdarli się do głównego nurtu w Stanach Zjednoczonych pod koniec lat 80. jako zespół hard rockowy z singlami takimi jak "Love Removal Machine". Od momentu powstania w 1983 roku zespół miał różne składy; najdłużej działającymi członkami są Astbury i gitarzysta Billy Duffy, którzy są także autorami piosenek zespołu.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Love (Transparent Red Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.