Loveless 2022 (Vinyl)

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
146,00 zł 156,50 zł Oszczędzasz 10,50 zł
My Bloody Valentine, kwartet który tworzą: Bilinda Butcher, Kevin Shields, Deb Goodge i Colm Ó Cíosóig , jest powszechnie uznawany jako jedna z najbardziej przełomowych i wpływowych grup ostatnich czterdziestu lat. W epoce, w której zespoły gitarowe oznaczały co najwyżej retro-klasycyzm,

My Bloody Valentine nie tylko brzmiał inaczej ktokolwiek inny, ale dokonał także rzadkiego wyczynu przeniesienia brzmienia w przyszłość. Drugi album My Bloody Valentine "loveless", został wydany w 1991 roku. Muzycznie zrobił nieoczekiwany krok naprzód, wyprzedzając wszystko, co było wówczas wydawane. Shields i zespół posunęli się dalej w kierunku muzyki o czystych doznaniach, tworząc faktury i tony, które można było poczuć tak samo, jak usłyszeć. Za sprawą "loveless" zespół stworzył album, który ogarnął zmysły.

"loveless" jest powszechnie uważany za nieskazitelną całość i słusznie uważany za arcydzieło; odpowiednik "Pet Sounds", "In A Silent Way" czy "Innervisions" z lat 90. XX wieku, skonstruowany przez badanie krawędzi możliwości studia nagraniowego. To płyta najlepiej przeżywana jako całość, za jednym razem - doświadczenie odsłuchowe jak żadne inne i nieporównywalne w swej zwięzłości dźwiękowej.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Loveless 2022 (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.