Opinie o Nas

Madame X (Picture Disc 2 Vinyl) (Limited Edition)

  • -22%

Dostępność:

179,52 zł 229,99 zł Oszczędzasz 50,47 zł
Wyczekiwany, czternasty album studyjny w dorobku Madonny, zatytułowany „Madame X”. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest „Medellin” z gościnnym udziałem Malumy.

Madonna od kilku lat mieszka w Lizbonie i to czas spędzony w Portugalii w dużej mierze posłużył za inspirację do „Madame X”. „To w tym mieście narodziła się moja płyta. Odnalazłam tu swoje plemię i magiczną grupę wspaniałych muzyków, którzy wzmocnili moją wiarę w fakt, że muzyka łączy nas wszystkich i jest duszą wszechświata” – mówi artystka.

Na podstawowej wersji „Madame X” znajdzie się 15 premierowych utworów, które celebrują wieloletnią relację artystki z muzyką latynoską, jak również wpływami kultur z całego świata. Gwiazda śpiewa po portugalsku, hiszpańsku i angielsku. Najjaśniejszymi punktami „Madame X” są „Medellin”, współprodukowany przez Mirwais, utwór-hołd dla rodzinnego miasta Malumy, epickie „I Rise”, dancehallowe „Future” z gościnnym udziałem Quavo (Migos) i współwyprodukowane przez Diplo, jak również innowacyjne w brzmieniu „Dark Ballet” (również produkcja Mirwaisa). Nagrania do „Madame X” trwały 18 miesięcy i odbywały się w Portugalii, Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles. Madonna współpracowała producencko między innymi z Mirwaisem, Mike’em Deanem i Diplo.

Czternasty album Madonny ukaże się również w wersji deluxe, na kasecie i winylu, a także w boksie.

Więcej informacji
Data wydania 14 cze 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Madame X (Picture Disc 2 Vinyl) (Limited Edition)
1. Medellín
2. Dark Ballet
3. God Control
4. Future
5. Batuka
6. Killers Who Are Partying
7. Crave
1. Crazy
2. Come Alive
3. Extreme Occident
4. Faz Gostoso
5. Bitch I'm Loca
6. I Don't Search I Find
7. Looking For Mercy
8. I Rise