Make Do and Mend in Applewell (Applewell Village Book 2)

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
50,50 zł 55,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
Can their marriage be mended in time for Christmas?
Lottie has always been thrifty. As a mother of three, it's even more important that she stretches the household budget as far as possible. Luckily, Lottie’s penchant for taking broken items and upcycling them has worked wonders for living on a shoestring.

Henry can’t face telling Lottie he’s been made redundant. Instead, he pretends to go to work as usual while frantically job hunting. The race is on to find another role before Lottie discovers he’s another useless item for her collection – one that is beyond repair.

Christmas is a time for giving, but will Lottie give Henry another chance if she learns about his lies? And can Henry give Lottie and their kids the life he so desperately wants them to have?

A wonderfully warm and lighthearted married romance for fans of Holly Martin and Phillipa Ashley.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Make Do and Mend in Applewell (Applewell Village Book 2)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.