Man Alive !

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
58,50 zł 63,00 zł Oszczędzasz 4,50 zł

Archy Ivan Marshall ma świat u swoich stóp. Po dwóch gorączkowo przyjętych albumach jako King Krule oraz kolejnym pod własnym nazwiskiem, ten niezwykle utalentowany 25-latek z Peckham w południowym Londynie dodaje głębi i treści swojej twórczości za sprawą nowej płyty zatytułowanej ‘Man Alive!'. Pełen jego charakterystycznych ambicji dźwiękowych i umiejętności kompozytorskich, a także dobrze znanej koloryzacji tekstów i przerażających obserwacji społecznych. Marshall pojawił się jako lider stada wśród swoich rówieśników, prowadząc szarżę w nieustraszonym zacieraniu podziałów gatunkowych, przeciągając słuchaczy przez najbardziej tandetne doświadczenie punka, następnie wchodząc w świat dźwięków pozornie zaawansowanych technologiczniei wybiegających w przyszłość.Jak każdego wielkiego artysty na świecie, życie Archiego rozwija się szybko. Jest wiele do nadrobienia, po arcydziele ‘The OOZ’ z 2017 roku, które przebiło się przez nominacje do Nagrody Mercury i oszałamiające medialne pochwały. W przeciwieństwie do tej płyty, ‘Man Alive!’ nie ma na celu prezentowania żadnego wątku narracyjnego, ani merytorycznego przemówienia z epoki Brexitu, a jedynie zbiór opowieści, zręcznie zebranychw olśniewająco spójną całość.

Trzeci album King Krule został napisany jako bezpośrednia reakcja na energię trasy ‘The OOZ’, a następnie częściowo nagrany w Shrunken Heads, w Nunhead, z koproducentem ‘The OOZ’ Dilipem Harrisem. Coraz bardziej samowystarczalny w studio, Marshall zagrał na większości instrumentów, z wyjątkiem saksofonu, na którym grał jego wierny amigo z Argentyny, Ignacio Salvadores. W połowie tych sesji Archy dowiedział się jednak, że po raz pierwszy zostanie tatą i postanowił przenieść się na północny zachód, by być blisko rodziny i gotowy na przybycie dziecka.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Man Alive !
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Cellular
2. Supermarché
3. Stoned Again
4. Comet Face
5. The Dream
6. Perfecto Miserable
7. Alone Omen
8. Slinsky
9. Airport Anenatal Airplane
10. (Don’t Let The Dragon) Draag On
11. Theme For The Cross
12. Underclass
13. Energy Fleets
14. Please Complete Thee