Opinie o Nas

Manwhore +1. Tom 2 (wydanie kieszonkowe)

  • -36%

Dostępność:

9,54 zł 14,90 zł Oszczędzasz 5,36 zł
Niepohamowany pociąg, huragan zmysłowości i rozpaczliwe próby odzyskania rozsądku.


Drugi tom serii Manwhore w wersji kieszonkowejKaty Evans ponownie zniewala historią seksownego Malcolma Sainta. „Manwhore +1” to już drugi tom kultowej serii, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. W tej książce znajdziesz ogrom zmysłowości. Do tego dodaj + jedno seksowne spojrzenie spod przymrużonych powiek… + jeden pocałunek, który sprawia, że miękną ci nogi… + 1 obłędny szczyt rozkoszy, który wyraża się niepohamowanym krzykiem ekstazy…


Ponownie zakochasz się w historii wpływowego i bogatego playboya bez skrupułów, który zdecydowanie jest przepełniony grzechem, a jego nazwisko Saint (tł. „święty”) nie jest ani trochę adekwatne… Jeszcze raz zobaczysz, że bezwzględność i silny charakter w interesach przekłada się na brak kompromisów w łóżku i nieustępliwość w dążeniu do spełnienia w erotycznej strefie…


A co u naszej „niewinnej” Rachel? Cóż, Malcolm Saint miał być wyłącznie zadaniem. Misją dziennikarską. Interesem. Artykułem.


Chociaż próbowała odkryć jego karty, to on odkrył jej delikatne wnętrze i instynktowne potrzeby. Serce wygrało z rozumem i nic już nie może powstrzymać Rachel w dążeniu do spełnienia nowej misji. Misji przeistoczenia się ze zwykłej dziennikarki w panią + 1 Malcolma Sainta.


Czy poprzednie uwikłanie w intrygę i knucie nie odbiją się przykrym echem na drodze zdobycia zaufania najseksowniejszego biznesmena w mieście?


Bestsellerowa katy Evans ponownie zachwyca szczegółowym opisem nieskrępowanych emocji


„Pełna pasji, namiętności oraz gorących emocji.”

Sylvia Day, autorka „Dotyku Crossa”

Więcej informacji
Data wydania 10 kwi 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Manwhore +1. Tom 2 (wydanie kieszonkowe)