Matematyka bez prądu. Pomysły na atrakcyjne lekcje w szkole podstawowej

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
22,50 zł 24,00 zł Oszczędzasz 1,50 zł

Jolanta Wysocka – od 16 lat uczy matematyki w szkole podstawowej, aktualnie pracuje w małej szkole, w której jest o wiele łatwiej stosować rozmaite aktywizujące formy pracy. W swojej pracy wykorzystuje metodykę zuchową i harcerską, które są kopalnią pomysłów i inspiracji. Prowadzi – pełen pomysłów – profil na Facebooku: Matematyka na Wyso/c/kim poziomie.

Zebrane w Matematyce bez prądu pomysły można wykorzystywać podczas lekcji matematyki na każdym poziomie nauczania, a także na zajęciach dodatkowych (zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych, rozwijających uzdolnienia i innych).

Matematyka bez prądu podpowiada, jak zaktywizować uczniów oraz urozmaicić lekcję bez użycia tabletów, tablicy multimedialnej i innych urządzeń. Można zaobserwować, że to, co kiedyś było atrakcyjne i zaciekawiało, aktualnie dla uczniów jest czymś naturalnym. Natomiast zainteresowanie i zaangażowanie wzbudzają „dawne” formy i metody pracy – losowanie pytań zapisanych na karteczkach, wycinanki, gry planszowe – wszystko to, co jest namacalne, a nie wirtualne. Dodatkowo każde złamanie reguły, zmiana zasad pozytywnie wpływają na proces zapamiętywania i aktywność podczas lekcji.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Matematyka bez prądu. Pomysły na atrakcyjne lekcje w szkole podstawowej
Twoja ocena
Ocena ogólna