Opinie o Nas

Dostępność:

38,00 zł 44,99 zł Oszczędzasz 6,99 zł
Zabawna gra ćwicząca pamięć

Prosta pod względem zasad i niezwykle przyjemna gra, która ćwiczy pamięć i refleks. Zadaniem graczy jest zapamiętywanie kart wykładanych na stół i odpowiednia reakcja, gdy w stosie pojawi się para.

Na czym to polega?

- Jeden z graczy kolejno wykłada na stół karty z obrazkami. Możemy na nich znaleźć 8 różnych przedmiotów na 3 rodzajach tła.

- Karty są wykładane jedna na drugiej, tak, by zakryć poprzednie. Jeśli któryś gracz pamięta, że widział już wcześniej właśnie wyłożoną kartę (tzn. że taka sama karta znajduje się już w stosie), zakrywa ręką stos i mówi dokładnie, jaka karta się powtarza.

- Jeśli gracz miał rację, zdobywa wszystkie karty ze stosu. Jeśli się pomylił, rozdaje je po kolei wszystkim graczom.

- W talii znajdują się również 3 karty krów. Gdy krowa pojawi się na stole, pierwsza osoba, która przykryje ręką stos, otrzymuje znajdujące się w nim karty.

Dlaczego pokochasz tę grę?

- Proste zasady w połączeniu z dynamicznym sposobem gry sprawiają, że zabawa jest bardzo uniwersalna. Możemy do niej zaprosić zarówno dorosłych, jak i dzieci.

- Gra świetnie sprawdzi się w zróżnicowanych grupach i może być wykorzystywana np. przy integracji.

- Dzięki małemu, poręcznemu opakowaniu, grę możemy zabrać ze sobą wszędzie. Sama rozgrywka również nie wymaga dużo miejsca.

Liczba graczy: 2-6 osób
Wiek: od 7 lat
Czas rozgrywki: ok. 15 min.

Więcej informacji
Data wydania 22 sty 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Memuuu