Opinie o Nas

Miłość na gigancie

  • -42%

Dostępność:

17,38 zł 29,99 zł Oszczędzasz 12,61 zł
Czasem wystarczy zgubić kota, żeby Twoje życie stanęło na głowie!Magda Lewicka jest księgową daleką od typowych wyobrażeń. Nie nosi grubych szkieł na nosie i nie jest posiadaczką wielkiego tyłka. To piękna, zabawna kobieta dobiegająca trzydziestki. Jest też właścicielką kota Manfreda, z którym mieszka w wynajmowanej kawalerce. Kot posiada naturę globtrotera i chętnie zwiedza okolice. W trakcie kolejnych poszukiwań kociego towarzysza Magda poznaje przystojnego jak Apollo Jakuba.
Dziewczyna, uradowana, że w jej świecie w końcu zagościł Człowiek i jest to mężczyzna, przekonuje się, że życie nie polega tylko na poszukiwaniu szczęścia, ale i jego dawaniu.
Pełna humoru i ciepła opowieść, od której nie sposób się oderwać.Uważam, że zarażanie czytelnika radością życia to znak firmowy Anity.

Hanna A. Greń – pisarkaUwielbiam książki Anity Scharmach, głównie ze względu na jej nieszablonowe podejście do samej konstrukcji powieści, gdzie romans nigdy nie wybija się na pierwszy plan…

Monika Jędrzejewska, Kanapa literackaAnita Scharmach to zdolna, obiecująca autorka z niezwykłym poczuciem humoru; wspaniała przyjaciółka i najzwyczajniej w świecie dobry człowiek.

Anna Sakowicz – pisarkaAnita Scharmach - pisarka z Gdyni, miasta szczęśliwych ludzi. Zakochana zarówno w swoim mieście, jak i w Kaszubach. Sama o sobie mówi, że jest szczęściarą.

Niepoprawna optymistka, małymi kroczkami spełniająca swoje marzenia. Z wykształcenia ekonomistka.

Na rynku literackim debiutowała w 2016 r powieścią "Mogę wszystko". W 2017 r została wydana dylogia "Zaraz wracam" i "Smaki życia", a w 2018 r na półki księgarskie trafiła powieść "Sukces rysowany szminką". W swoich powieściach wzrusza, bawi i zmusza do refleksji.

Szczęście swe dzieli z mężem, dziećmi i dwoma kotami.

Więcej informacji
Data wydania 18 kwi 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Miłość na gigancie