Opinie o Nas

Miłość. Strona B

  • -28%

Dostępność:

28,68 zł 39,99 zł Oszczędzasz 11,31 zł
Miłość. Strona B opowiada o miłości po okresie demo, kiedy zaczynają się zakręty codzienności. Leski nowym albumem odsłania drugą połowę twarzy. Sięga nie tylko po inne środki muzyczne, ale również zmienia się w tekstach, które są bardziej osobiste i emocjonalne.
„Nigdy wcześniej nie byłem tak dosłowny. Spisując myśli koncentrowałem się tylko na emocjach. Chciałem zachować je w tekstach w nienaruszonym stanie. Mówić ich językiem. Surowo i bez ozdób” - dodaje Leski.
Producentem muzycznym albumu jest Marcin Bors znany ze współpracy m. in. z takimi artystami jak Hey, Gaba Kulka, Muchy czy Pogodno.
„Eksperymentowaliśmy. Gitary przepuszczaliśmy, np. przez magnetofon kasetowy i zapisywaliśmy analogowo na taśmę. Sięgnęliśmy po stare syntezatory takie jak Polysix, Juno 106, Juno 60, ARP Solina czy Roland VP 330. Wykorzystaliśmy też brzmienia kultowych automatów perkusyjnych CR-78 oraz TR-707. Większość partii basowych Marcin zagrał na barytonowym Telecasterze. Na płycie pojawia się również Stylophone, Monotron i masę różnych ciekawych efektów” - wyjaśnia Leski.

Więcej informacji
Data wydania 8 cze 2018
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Miłość. Strona B
1. Skąd ten wir
2. Humanitarnie
3. Skóra
4. Miłość. Strona B
5. Pocisk
6. Cukier
7. Q
8. Polaroid
9. Skowyt
10. Bejrut
11. Wszystko co kocham