Opinie o Nas

Dostępność:

23,91 zł 39,90 zł Oszczędzasz 15,99 zł
  • -40%
A gdyby najbardziej przerażającą osobą na świecie była twoja dziesięcioletnia siostra?


Siedemnastoletni Autralijczyk Che Taylor kocha swoją młodszą siostrę Rosę, mimo iż jest nieprzewidywalna i niebezpieczna. Z wiekiem dziewczynka posuwa się coraz dalej w swoich skłonnościach do zadawania cierpień. Tylko Che zdaje sobie z tego sprawę, jako jedyny powiernik siostry. Rosa jest inteligentna, zdolna i śliczna, a przy tym umie świetnie grać i manipulować ludźmi.


Ich rodzice, wciąż przenoszący się z jednego krańca świata na drugi, lekceważą ostrzeżenia Che, uznając zachowania córki za dziecięce dokazywanie.
Ponowna przeprowadzka, tym razem z Bangkoku do Nowego Jorku, otwiera przed dziewczynką aż nazbyt wiele możliwości. Che zawsze się opiekował Rosą i chronił ją przed światem, lecz teraz to świat potrzebuje ochrony przed nią.


Jedna z najlepszych książek dla młodych czytelników roku 2016 (wg YALSA, „Publishers Weekly”, „Kirkus Reviews”, Shelf Awareness i inn.), nominowana do ważnych nagród w 2017 r. (m.in. Anthony Award, Edgar Award)


Przyprawiający o gęsią skórkę thriller psychologiczny, który jest przy tym historią rodzinną, powieścią o dojrzewaniu i pierwszej miłościNapisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Moja siostra Rosa