Moonlight Love Affair

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
52,50 zł 56,50 zł Oszczędzasz 4,00 zł
"MOONLIGHT LOVE AFFAIR" to związek miłosny, w którym nie ma żadnych granic. Księżyc ukazuje świat w innym świetle i sprawia, że widzimy i czujemy rzeczy inaczej. W idealnym cyfrowym świecie nieuniknione jest wpuszczenie organicznego elementu, spojrzenie na drugą stronę i zjednoczenie. Dokładnie to Parov Stelar perfekcyjnie robi na tym albumie. Bierze cyfrowe i organiczne światy, łączy je w jedno wielkie arcydzieło nie idąc na kompromis.

Parov Stelar albumem "Moonlight Love Affair" kończy kolejny etap swojego artystycznego rozwoju. Radykalna szczerość, otwartość na siebie i swoje otoczenie wytyczają tę drogę. Grafika albumu zaprojektowana i namalowana przez samego Parova Stelara zamyka koło i dopełnia całości dzieła sztuki dla wszystkich zmysłów. Płyta ukaże się 29.04.2022 i ukaże wszystkie oblicza artysty. Surowy i nieoszlifowany, tym samym wrażliwy, mocny i piękny.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Moonlight Love Affair
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.