Mother Midnight (Hugh Corbett 22)

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
118,00 zł 130,90 zł Oszczędzasz 12,90 zł
Paul Doherty's twenty-second medieval mystery featuring Sir Hugh Corbett is a gripping and gruesome tale of murder and mayhem sure to appeal to fans of C. J. Sansom and Bernard Cornwell.

1312. Sir Hugh Corbett, Keeper of the Secret Seal, has returned from the West Country to find Westminster in chaos. Edward II has fled in an attempt to protect his favourite from the wrath of his noblemen; and a royal clerk has been found dead, poisoned in a locked chamber.

Drawn into a maze of murder both at Westminster and at the Convent of Saint Sulpice, where young novices have started to disappear, Corbett quickly establishes a connection between the two mysteries. As other killings follow, Corbett's investigation leads him to a high-class brothel and its sinister owner, Mother Midnight. Challenged to a duel and hunted by a guild of ruthless assassins, Corbett and his loyal henchmen, Ranulf and Chanson, face a sea of troubles. And Corbett must call upon his wit and ingenuity to halt the tide of disaster that threatens to engulf him...


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Mother Midnight (Hugh Corbett 22)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.