Opinie o Nas
  • Bestseller

Dostępność:

32,00 zł 49,99 zł Oszczędzasz 17,99 zł

Motyl urządził kotu szalony rajd po łące. Wytęż zmysł obserwacji, prześledź drogę motyla i wskaż, na czym usiądzie. Krzycz: "motyla noga!", gdy zobaczysz, że kot złapał motyla.

 

Motyla noga! to gra dla całej rodziny, w której liczą się refleks i spostrzegawczość!

 

Motyla noga! należy do serii edukacyjnych gier dla dzieci. Rozwijają one percepcję i koordynację wzrokowo - ruchową, co podwyższa sprawność manualną dzieci. Gry te uczą koncentracji, rozwijają wyobraźnię, ćwiczą refleks i spostrzegawczość.

 

Wspólna zabawa wzmacnia więź z rodzicami oraz innymi dziećmi. Gry uczą przestrzegania reguł, integracji i rywalizacji - dziecko nabiera umiejętność radzenia sobie z przegraną, jak i ze zwycięstwem. Podczas rozgrywki dzieci poznają zasady fair play oraz nabierają świadomość, że przegrana nie jest porażką.

 

Dziecko poznaje swoje możliwości i uczy się je oceniać - kształtuje się umiejętność porównywania i obserwacji. Gry wpływają na funkcję integracyjną, ważny czynnik integrujący u dzieci proces poznawania, oceniania i przeżywania.

 

Gry uczą dziecko samodzielności, podejmowania działań i zainteresowania. Podczas rozgrywki dzieci uwalniają swoje emocje.


Wiek: 6+

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Motyla noga!